Tierra Verde Máchadlo prádla pro citlivou pokožku 1000 ml

Tento velmi žádaný kousek Tierra Verde Máchadlo prádla pro od výrobce s mnohaletou tradicí Tierra Verde pohodlně dostanete u nás právě téměř zdarma. Nabídka od 159 Kč. EAN: 8595691814859
Tierra Verde Máchadlo prádla pro citlivou
Značka: Tierra Verde
159 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Máchadlo prádla pro citlivou pokožku 1000 ml

Prostředek, který spolehlivě odstraňuje zbytky pracího prostředku. Ideální pro máchání prádla kojenců, dětí i dospělých s citlivou pokožkou. Používá se k máchání místo aviváže pro závěrečnou část praní.

Přirozené pH lidské kůže je mírně kyselé. Prací prostředky jsou však zásadité a jejich zbytky v prádle mohou negativně působit na pokožku. Máchadlo svou kyselou reakcí neutralizuje pH máchací lázně, a tím zamezuje dráždění pokožky.

Certifikace: Ecogarantie

Použití: 30 ml přípravku nalejte do zásobníku na aviváž umístěného v pračce. Pokud perete prádlo v ruce, přidejte máchadlo do čisté vody, nechejte 10 minut působit a poté prádlo vymáchejte.

Tip: Kvalitu praní ovlivňuje i to, zda pračku pravidelně čistíte. Použivejte pravidelně Odstraňovač vodního kamene.

Upozornění: Obsahuje: kyselinu citronovou. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Složení: 15 – 30 % kyselina citronová.

Prostředek, který spolehlivě odstraňuje zbytky pracího prostředku. Ideální pro máchání prádla kojenců, dětí i dospělých s citlivou pokožkou.