bioandlife.cz

Tierra Verde Mleté olivové mýdlo na praní (200 g) – i pro nejjemnější prádlo

Tento levný výrobek Tierra Verde Mleté olivové mýdlo od skvělého a známého výrobce Tierra Verde je k dispozici v naší internetové nabídce za super peníze! V současnosti za 149 Kč. EAN: 8594165003201
Tierra Verde Mleté olivové mýdlo na praní (200 g) -
Popis produktu

Čisté mleté olivové mýdlo je určené pro praní v automatických pračkách i ruční praní, pro všechy druhy a barvy prádla a teploty 40 °C a více. Snadno se rozpouští v teplé vodě a skvěle tak účinkuje. Je vhodné pro dětské prádlo a citlivou pokožku i pro nejjemnější prádlo.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Počet pracích dávek 200 g: 10 dávek, 500 g: 25 dávek. Dávkování cca 20 g na 4-5 kg prádla, při tvrdé vodě až dvojnásobek. Původ vůně bez vůně. Složení sodium olivate (olivový olej), sodium chloride (chlorid sodný). Hmotnost 200 g. . . .