Tierra Verde Mýdlové vločky (sáček) 400 g

Diskontní produkt Tierra Verde Mýdlové vločky od skvělé a známé značky Tierra Verde snadno pořídíte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Cenově vychází na 149 Kč. EAN: 8594165002723
Tierra Verde Mýdlové vločky (sáček) 400
Značka: Tierra Verde
149 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Mýdlové vločky (sáček) 400 g

Klasické mýdlo se vyrábí z tuku (mastné kyseliny), ke kterému se přidá zásada (hydroxid sodný nebo draselný), aby došlo k tzv. saponifikaci – zmýdlovatění. Mýdlo snižuje povrchové napětí vody a tím pomáhá rozpouštět nečistoty. Naše mýdlové vločky neobsahují palmový olej.

pro ruční praní
pro praní v automatických pračkách
pro alergiky (druhá volba po mýdlových ořeších)
pro všechny druhy a barvy prádla
vhodné k výrobě mýdlového slizu

Použití: 

Praní v pračce:

vločky rozpustíme v teplé vodě a rozpuštěné přidáme k prádlu přímo do bubnu pračky

Dávkování na 4-5 kg prádla:

při měkké a středně tvrdé vodě cca 10 g vloček (2 vrchovaté lžíce)
při tvrdé vodě použijeme nejlépe změkčovač vody nebo dávku zvýšíme až na 20 gramů (4 vrchovaté lžíce)
pro ruční praní použijeme cca 5 g (1 vrchovatá lžíce) vloček na prací lázeň (cca 10 l)

Upozornění: V tvrdé vodě má mýdlo sníženou účinnost, neboť se sráží s minerálními látkami obsaženými ve vodě. Tyto sraženiny se usazují v textilu a způsobují jeho tvrdnutí a zašednutí. Doporučujeme proto používat Změkčovač vody (posiluje účinnost mýdlových vloček) a máchadlo prádla, které v máchací lázni rozpouští sražené a usazené zbytky mýdla a usnadní tak jejich vypláchnutí s máchací vodou. Tvrdost vody určíte s pomocí testovacího pásku.

Silně znečištěné prádlo doporučujeme předem namočit do přípravku Puer, skvrny a nečistoty před praním ošetřete žlučovým mýdlem.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: > 30 % mýdlo (sodné soli mastných kyselin – bez palmového oleje), < 5 % vonné látky (obsahuje d-limonene, benzyl salicilate, citronellol, geraniol), křemičitan sodný, chlorid sodný, hydroxid sodný. Vločky z klasického pracího mýdla (původní mýdlo s jelenem) vhodné pro všechny druhy a barvy prádla a teploty 40 °C a více. Mýdlové vločky se snadno rozpouštějí v teplé vodě. Můžete je použít pro praní v ruce i v pračce nebo pro výrobu mýdlového slizu.