Tierra Verde Mytí v kostce s vůní silice vavřín kubébový 165 g

Tento akční a ve slevě výrobek Tierra Verde Mytí v kostce s vůní silice od přední značky Tierra Verde máte možnost získat u nás teď za zcela nejnižší cenu. Akční cena již od 229 Kč. EAN: 8595691815795
Tierra Verde Mytí v kostce
Značka: Tierra Verde
229 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Mytí v kostce s vůní silice vavřín kubébový 165 g

Inovativní produkt Mytí v kostce pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy (nerez, keramika, lamino a sklo) a pere jemné prádlo. Při práci s ním vás bude doprovázet svěží citrusová vůně bio esenciálního oleje vavřínu kubébového.

Při výrobě mýdlové kostky nejsou potřeba žádné konzervanty. Přirozenou vlastností mýdla je, že díky svému pevnému složení nevytváří živnou půdu pro bakterie jako podobné mycí prostředky na bázi vody

Použití: 

Mytí nádobí: Lufu nebo kuchyňskou žínku namočte do vody, lehce vyždímejte a přejíždějte po kostce, dokud nevznikne dostatečné množství pěny. Pěnu použijte k mytí nádobí stejně jako gel na nádobí a důkladně opláchněte. Ze silně umaštěného nádobí nejprve odstraňte vrstvu tuku.
Na úklid: Hadřík na úklid namočte do vody, lehce vyždímejte a přejíždějte po kostce, dokud nevznikne dostatečné množství pěny. Mytí v kostce můžete také nastrouhat do kbelíku s vodou, nechat rozpustit a roztok použít k omývání povrchů.
Praní v ruce: Po namočení prádla přejíždějte kostkou po skvrně. Vzniklou pěnu jemně vetřete do ošetřované tkaniny a opláchněte teplou vodou. Odolnější skvrny odstraňujte navlhčenou kostkou přímo.

Upozornění: Po použití uchovávejte kostku na suchém místě. Používejte vhodnou mýdlenku (nedoporučujeme dřevěnou), která umožňuje dobré proschnutí kostky a nezadržuje pod ní vodu.

Složení: > 30% mýdlo, citronan sodný, glycerol, kaolín, přírodní esenciální olej z vavřínu kubébového v biokvalitě (Litsea Cubeba), citral, d-limonen.

Inovativní produkt Mytí v kostce pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy a pere jemné prádlo.