bioandlife.cz

Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (sáček 1 kg) – koncentrovaný a vysoce účinný

Výjimečný kus Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (sáček 1 kg) - koncentrovaný a vysoce od společnosti s výborným jménem Tierra Verde k dostání momentálně na webu za rozumné peníze! V současnosti za 259 Kč. EAN: 8594165000354
Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene (sáček 1 kg) - koncentrovaný a
Popis produktu

Koncentrovaný prášek z kyseliny citronové vyčistí z myček na nádobí, praček, varných konvic a kávovarů usazený vodní kámen. Díky tomu přispěje k úspornějšímu provozu.
Hodí se i k čištění WC a koupelnových a kuchyňských povrchů.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení citric acid (kyselina citrónová). Hmotnost Sáček 1 kg. . . . . .