Tierra Verde Olivové mýdlo citron 200 g

Hodně žádaný kousek Tierra Verde Olivové mýdlo od společnosti s dlouholetou tradicí Tierra Verde jde sehnat na našich stránkách teď právě za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 139 Kč. EAN: 8594165002624
Tierra Verde Olivové mýdlo
Značka: Tierra Verde
139 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Olivové mýdlo citron 200 g

Mýdlo vyrobené ze 100% olivového oleje s přídavkem citronového extraktu, který má přirozený bělicí účinek a pomáhá odstraňovat skvrny.

Olivové mýdlo si poradí s běžnými organickými skvrnami (tuky z jídla, mastnota z pokožky na límečcích a manžetách košil, šťávy z ovoce a zeleniny, krev, tráva, červené víno, hlína, inkoust apod.). Vhodné na ošetření znečištěného prádla před praním.
Poslouží i k ručnímu praní jemného prádla z hedvábí a vlny, dětského oblečení a obecně prádla pro osoby s citlivou pokožku.
Můžete ho použít na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin.
Alternativa žlučového mýdla bez živočišných enzymů vhodná pro vegany (je ale o něco méně účinné).

Použití: Navlhčíme textil v místě skvrny, naneseme mýdlo a jemně promneme. Mnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál (hedvábnou kravatu nelze drhnout stejně intenzivně jako tepláčky). Necháme mýdlo cca 15 minut účinkovat, poté místo důkladně opláchneme nebo vypereme celý oděv. Když skvrna nezmizí celá, proces opakujeme.

Upozornění:

Skvrny bílkovinného původu (krev, mléčné produkty): Pokud je skvrna bílkovinného původu, je nutné ji před praním ošetřit ve studené vodě – bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit.

Zjištění stálobarevnosti prádla: Při ošetření barevného textilu předem otestujte stálobarevnost látky aplikací mýdla na místě, které není vidět.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: > 30 % mýdlo z olivového oleje, < 5 % citronový extrakt, chlorid sodný. (Neobsahuje palmový olej (sodium palmate), syntetické parfémy, barviva ani jiné pomocné látky.) Prací mýdlo z olivového oleje s výtažkem z citronu vhodné na odstranění skvrn i celkové ruční praní. Neobsahuje palmový olej ani živočišné složky, alternativa oblíbeného žlučového mýdla vhodná i pro vegany.