Tierra Verde Osvěžovač vzduchu eukalyptus náhradní náplň BIO 500 ml

Kvalitní a levný výrobek Tierra Verde Osvěžovač vzduchu eukalyptus náhradní náplň BIO od odblíbeného výrobce Tierra Verde jednoduše můžete získat aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Momentálně v akci za 253 Kč. EAN: 8595691810745
Tierra Verde Osvěžovač vzduchu eukalyptus náhradní náplň BIO 500
Značka: Tierra Verde
253 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu eukalyptus náhradní náplň BIO 500 ml 

Osvěžovač vzduchu s eukalyptovou silicí je vhodný zejména do interiérů. Jeho příjemná vůně vám zlepší náladu doma, v práci, při studiu i ve sdílených prostorách (čekárny, recepce, šatny, sociální zařízení). Eukalyptový éterický olej má antimikrobiální účinky, proto je oblíbený v obdobích respiračních onemocnění. Zároveň patří mezi přírodní repelenty, takže od vás bude držet dále nezvaný hmyz.

Toto balení je náhradní náplň pro skleněnou lahvičku s rozprašovačem o objemu 100 ml. Důkladně protřepejte, doplňte do lahvičky, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru.

Certifikace: Ecogarantie.

Složení: Líh denat., voda, eukalyptová silice v biokvalitě (Eucalyptus globulus), d-limonen.

Upozornění:  Zvažte, zdali netrpíte alergií. Přírodní rostlinné extrakty ji mohou, stejně jako jakékoliv jiné látky, vyvolávat. Eukalyptus Globulus není vhodný pro děti do 10 let a lidi trpícími astmatem.
Výrazná a zároveň příjemně bylinná vůně eukalyptu působí blahodárně zejména na dýchací cesty. Skvěle také povzbudí a podpoří soustředění.