bioandlife.cz

Tierra Verde Prací soda (pytel 5 kg) – II. jakost – pro výrobu domácího prášku

Tento vynikající produkt Tierra Verde Prací soda (pytel 5 s pečetí kvality od značky Tierra Verde snadno můžete získat momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Výhodně teď u nás za 175 Kč.
Tierra Verde Prací soda (pytel 5 kg) - II. jakost
Popis produktu

Tento sáček prací sody je opravdu prací – popral se s ostatními a vyvázl se šrámem na obale. Spravili jsme to náplastí (viz foto v galerii), zvládne ještě plno praček!
 
Prací soda, známá také jako těžká soda, je jednou ze základních surovin při výrobě domácího pracího prášku nebo mýdlového slizu, které patří k nejlevnějším a nejekologičtějším způsobům praní. Pokud vás tedy láká příprava vlastního domácího prášku, pak směle do toho!
Mimo jiné změkčuje také vodu a tím chrání pračku před usazováním vodního kamene. Rozpouští tuk a odstraňuje skvrny z textilu, takže je ideální pro namáčení i silně znečištěného, zamaštěného či zapáchajícího prádla.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení Uhličitan sodný (Na2CO3). Hmotnost 5 kg. . . . . .