bioandlife.cz

Tierra Verde Univerzální čistič (1 l) – široké využití

Zajímavý produkt Tierra Verde Univerzální čistič (1 l) od naší známé značky Tierra Verde snadno seženete právě teď v nabídce za rozumné peníze! Nyní nakoupíte za 149 Kč. EAN: 8594165000828
Tierra Verde Univerzální čistič (1 l) -
Popis produktu

Univerzální čistič je vhodný k účinnému čištění všech omyvatelných hladkých ploch v domácnosti, jako jsou dlaždice, kamenné a dřevěné podlahy, korek, PVC, linoleum nebo také keramiky, skla, obkladaček, dřezů a umyvadel či kuchyňských linek.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Objem 5 l. Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Dávkování běžné zašpinění: 50 ml čističe na 10 l vody; silné znečištění: aplikujte neředěné. Původ vůně přírodní. Materiál obalu HDPE. Co s obaly Prázdné obaly můžete nechat recyklovat v kontejneru na plast, slouží však primárně jako obaly k opětovnému plnění. 5l kanystry můžete vrátit přímo k nám.. Složení < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, extrakt z mýdlových ořechů, denaturovaný líh, d-limonene, chelatační činidlo (EDDS), xanthanová guma, benzoan sodný. Objem 1 l. .