bioandlife.cz

Tierra Verde Urychlovač kompostu (500 g) – směs bakteriálních kultur a enzymů

Akční produkt Tierra Verde Urychlovač kompostu (500 g) - směs bakteriálních kultur od oblíbené značky se zárukou kvality Tierra Verde snadno pořídíte momentálně na našich stránkách levně! V akci od 369 Kč. EAN: 8594165004567
Tierra Verde Urychlovač kompostu (500 g) - směs bakteriálních
Popis produktu

Urychlovač kompostu obsahuje vyváženou směs bakteriálních kultur smíchaných s enzymy a živinami pro urychlení zrání zahradního kompostu se zachováním veškerých jeho živin a hnojních hodnot.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Dávkování ke zkompostování 3-5 m3 10 odměrek, následně 5 odměrek 1x měsíčně. Původ vůně bez vůně. Složení směs přírodních mikroorganismů a enzymů. Hmotnost 500 g. . . . .