bioandlife.cz

Tierra Verde Změkčovač vody (dóza 850 g) – pro účinné praní v tvrdé vodě

Tento nejprodávanější produkt Tierra Verde Změkčovač vody od značky se zárukou kvality Tierra Verde seženete právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka od 229 Kč. EAN: 8594165002556
Tierra Verde Změkčovač vody (dóza 850 g) - pro účinné
Popis produktu

Změkčovač vody vám pomůže zvýšit účinnost vašeho praní, pokud máte tvrdou vodu. V tvrdé vodě má mýdlová složka pracích prostředků sníženou účinnost a praní proto znamená zvýšenou spotřebu pracího prostředku a následné usazování sraženin v textilu a v pračce.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení zeolites, sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium citrate (citronan sodný). Hmotnost Dóza 850 g. . . . . .