bioandlife.cz

TIO Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (medium) (2 ks) – ledovcově modrá

Tento exkluzivní produkt TIO Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (medium) (2 od oblíbené značky TIO lze zakoupit momentálně na webu za báječnou cenu. Nabídka již od 209 Kč. EAN: 4260453530172
TIO Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (medium) (2
Ověřit dostupnost
Značka: TIO
209
Popis produktu

TIO přináší koncept výměnných hlavic svých zubních kartáčků pro redukci plastového odpadu. Jakmile se vám začnou štětinky třepit, stačí si dokoupit toto náhradní balení o 2 kusech a můžete vesele pokračovat v čištění dalších 4-6 měsíců.
S TIO vám přinášíme první ne-bambusové zubní kartáčky na českém trhu, které jsou vyrobeny téměř výhradně z rostlin, z obnovitelných zdrojů a to včetně svých štětinek. Kartáček medium má středně tvrdé štětinky a zároveň jich má ze všech ekologických zubních kartáčků nejvyšší počet v této třídě tvrdosti – 1.932.

Tahle německá značka nás zaujala okamžitě. Představuje zcela nový pohled na tak běžnou a každodenní věc, jako je zubní kartáček. Kombinuje průlomové prvky udržitelnosti, designu a péče o zuby. Zaručí vám optimální péči o ústní dutinu i skvělý pocit z toho, že nepodporujete tvorbu hromady nerozložitelného odpadu. Jde totiž o mnohem víc než o prostý kartáček. Jde o ideu, že znečištění není nutné. Že i tak běžná věc může v důsledku znamenat ohromný rozdíl. 

Další vlastnosti Materiál rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací. Tloušťka vlákna 7 mil = 0,1778 mm. Kusy 2 ks. Počet štětinek 1.932. Materiál štětinek bio polyamid nylon z ricinového oleje. Třída jemnosti štětin Medium. Země původu Vyrobeno v Německu.. Materiál obalu cestovní víčko: bio polyethylen z cukrové třtiny. Co s ním, až doslouží Až se štětinky roztřepí, sundejte hlavici a hoďte ji do směsného odpadu. Kartáček sice není kompostovatelný, ale na skládce se rozkládá rychleji než běžný plast.. Barva ledovcově modrá. .