Trime Vitamin D3 – cholekalciferol 2000 IU (90 kapslí) – získaný z vodních řas

Oblíbený a kvalitní výrobek Trime Vitamin D3 - cholekalciferol 2000 od dodavatele s dobrým jménem Trime získáte u nás právě za parádní cenu. Výhodně za skvělou cenu 399 Kč. EAN: 8594204940016
Trime Vitamin D3 - cholekalciferol 2000 IU (90 kapslí) - získaný
Značka: Trime
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Čistě rostlinné kapse obsahují plných 2000 IU vitaminu D3, který možná znáte také jako „vitamin slunce“. Déčko přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, správné činnosti svalů a podporuje přirozenou obranyschopnost. V Trime tento doplněk stravy ladili na základě vědeckých poznatků a to z čistě rostlinného zdroje – vodních řas. Kapsle mají vynikající vstřebatelnost, chlubí se certifikací Vegan Society a neobsahují GMO ani pesticidy.

Mladičká a progresivní česká značka doplňků stravy Trime čerpá z vědeckých dat, holistického přístupu ke zdraví a hlubokého respektu k přírodě i člověku. 100% přírodní a veganské doplňky stravy vyrábí z pečlivě vybraných ingrediencí, aktivní složky přitom do kapslí i kapek koncentruje tak, aby je tělo dokázalo co nejefektivněji vstřebat a využít. Své tělesné chrámy můžete díky Trime zásobovat vitaminy a dalšími přínosnými látkami s vědomím, že pochází z čistých zdrojů bez GMO, vznikají šetrně, v absenci pochybných syntetických látek a pod dohledem výživových odborníků nejvyššího kalibru.

Další vlastnosti Hmotnost 21 g. Certifikáty Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Materiál balení PET. Dávkování 1 kapsle denně.. Obsah balení 90 kapslí. Co s obaly Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na plast.. Účinné látky v 1 kapsli Vitamin D3 1000IU, 50 μg. Počet dávek v balení 90. Balení vystačí 3 měsíce.