bioandlife.cz

Urtekram Mátová zubní pasta s fluorem BIO (75 ml) – pro extra ochranu zubní skloviny

Zlevněný výrobek Urtekram Mátová zubní pasta s fluorem BIO (75 ml) - pro extra s pečetí kvality od značky Urtekram jde nakoupit již dnes extra výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 115 Kč. EAN: 5765228837931
Urtekram Mátová zubní pasta s fluorem BIO (75 ml) -
Ověřit dostupnost
Značka: Urtekram
115
Popis produktu

Nový standard certifikace EcoCert Cosmos Organic povoluje také užití fluoridu sodného. Proto Urtekram uvádí na trh novou mátovou zubní pastu mátovou s fluorem pro ty z vás, kteří byste rádi dodatečnou fluoridovou ochranu. Čistí dokonale přírodně díky práškové křídě z mořského dna. Také obsahuje spoustu aloe vera, která chrání dásně a pečuje o ně. A jako bonus i myrhu, která jemně desinfikuje.

Firma Urtekram byla založena v Dánsku už v roce 1972, kdy bio bylo ještě v plenkách i ve světě. Dnes se jedná o největšího výrobce a prodejce bio produktů ve Skandinávii. Všechny jejich produkty jsou 100% z přírodních surovin, mají přísnou certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá kvalitu surovin, jejich původ a čistotu – a pro vás je garancí té nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou certifikované jako BIO, neobsahují žádné potenciálně problematické látky jako jsou parabeny, syntetická barviva či silikon a nenajdete v nich ani živočišné složky.

Další vlastnosti Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society. Podíl BIO surovin z celkového objemu 20 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů 62 %. Země původu Dánsko. Materiál balení HDPE polymer, více jak z 50 % z cukrové třtiny. koeficient abrazivity RDA 45. Množství fluoridu 0,10 % (1.000 ppm). Jak recyklovat Prázdná tuba patří do směsného odpadu.. Složení Calcium carbonate, aqua, glycerin**, xylitol, aloe barbadensis leaf extract*, hydrated silica, xanthan gum, mentha piperita oil*, mentha arvensis leaf oil*, menthol*, mentha viridis leaf oil*, sodium flouride, commiphora myrrha oil, magnolia officinalis bark extract, limonene. (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů). Objem 75 ml.