Vajbar Sauvignon moravské zemské víno suché 2018 Bag in box 3 l

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vajbar Sauvignon moravské zemské víno suché 2018 Bag in box 3 od top výrobce Vajbar pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Zboží pořídíte teď u nás za 329 Kč. EAN: 8594051618762
Vajbar Sauvignon moravské zemské víno suché 2018 Bag in
Značka: Vajbar
329 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vajbar Sauvignon moravské zemské víno suché 2018 Bag in box 3 l

Barva vína je zářivě zlatá. Vůně vína je plná s tóny bezu, angreštu i pomerančové marmelády. Po napití ucítíme hladkou, plnou a svěží chuť. Ideální víno k jehněčímu masu.

Druh vína: bílé.
Odrůda: Sauvignon.
Zařazení: suché.
Přívlastek: Moravské zemské.
Vinařská oblast: Velkopavlovická.
Obsah alkoholu: 12,5 % obj.
Alergeny: oxid siřičitý.

Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější – třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB – Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.

 
Barva je zářivě zlatá. Vůně je svěží a bohatá. Za kvetoucím bezem se prosazují čerstvě utržené angrešty, líbivé tóny aromatického koření i pomerančová marmeláda.