Vajbar Tramín červený moravské zemské víno polosuché 2017 Bag in box 3 l

Tento diskontní kus Vajbar Tramín červený moravské zemské víno polosuché 2017 od výrobce se skvělou pověstí Vajbar je k získání již dnes pořád výhodně! Aktuálně v akci za 349 Kč. EAN: 8594051623148
Vajbar Tramín červený moravské zemské víno polosuché 2017 Bag
Značka: Vajbar
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vajbar Tramín červený moravské zemské víno polosuché 2017 Bag in box 3 l

Barva vína je sytě žluto-zlatá. Vůně je velmi bohatá, snoubí kvetoucí růže, šeřík, med a meruňkovou marmeládu se zralými pomeranči a grepy. Chuť je jemně nasládlá, dokonale kopíruje vůni. V dlouhém závěru dominují tóny koření. Podávejte k nokům s omáčkou ze sýra s modrou plísní.

Druh vína: bílé.
Odrůda: Tramín červený.
Zařazení: polosuché.
Přívlastek: Moravské zemské.
Vinařská oblast: Velkopavlovická.
Obsah alkoholu: 12,5 % obj.
Alergeny: oxid siřičitý.

Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější – třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB – Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.

 
Vajbar Tramín červený polosuché víno v ekonomickém balení bag in box, ideální na rodinné akce a sešlosti.