Vajbar Zweigeltrebe rosé moravské zemské víno, polosuché 3l Bag in box

Velmi prodávaný produkt Vajbar Zweigeltrebe rosé moravské zemské víno, polosuché 3l Bag in od společnosti s úžasnou pověstí Vajbar máte možnost koupit ještě dnes téměř zdarma. Nyní získáte od 289 Kč. EAN: 8594051623780
Vajbar Zweigeltrebe rosé moravské zemské víno
Značka: Vajbar
289 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vajbar Zweigeltrebe rosé moravské zemské víno, polosuché 3l Bag in box

Barva rosé je meruňková. Vůně se rozvíjí jemná, decentní s tóny broskví a meruněk. Po ochutnání ucítíte přímou a téměř suchou chuť se stopou broskví. Závěr je středně dlouhý závěr se svěží kyselinou.

Druh vína: rosé.
Odrůda: Zwegeltrebe.
Zařazení: polosuché.
Oblast: Velkopavlovická.
Obsah alkoholu: 12,0 % obj.
Alergeny: oxid siřičitý.

Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější – třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB – Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.
Polosuché rosé víno se stopou broskví které s vámi vyrazí na párty nebo dovolenou a je naplněno do praktického a moderního bag in box balení.