Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj 1000 g

Nový produkt Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj od odblíbeného výrobce Van Houten pohodlně získáte u nás teď za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 299 Kč. EAN: 7340161402088
Van Houten Belgický čokoládový instantní
Značka: Van Houten
299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj 1000 g

Tento skvělý čokoládový nápoj je vyjímečný a připravíte z něho lahodné horké nápoje s čokoládovou chutí. Můžete ozdobit šlehačkou nebo zmrzlinoua a připravit si tak domácí kavárenskou atmosféru.

Společnost Van Houten stále dbá na tradici a dává důsledný důraz na preciznost ve všech krocích výroby. Díky tomu nabízí široký výběr vysoce kvalitních čokoládových a kakaových drinků, které dokáží učarovat jednoduše každému. Kromě tradice se Van Houten věnuje i inovacím a dnes přináší svým konzumentům skvěle chutnající čokoládu s výrazně nižším obsahem cukru, tuku a kalorií. Společnost se pyšní nabídkou produktů, které přispívají k dobrému zdraví.Van Houten se účastnil bezpočtu mezinárodních soutěží, na kterých obdržel velké množství ocenění a zlatých medailí. Na konci 19. století se jméno Van Houten proslavilo jako světoznámý vynálezce kakaového prášku pro čokoládové drinky – a stalo se populární značkou.

Van Houten Special Bar s 32 % kakaa poskytuje autentickou chuť čokolády, skutečný čokoládový prášek pro jedinečný pocit z čokoládového nápoje.
Pro optimální chuť je třeba smíchat s mlékem.

Složení: čokoláda v prášku 50 % (cukr, kakao), cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (16 %), protispékavá látka (E341), sůl, aroma.