Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby 750 g

Hodně povedený produkt Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby značky Van Houten máte možnost sehnat momentálně na webu za super peníze. Stojí teď u nás 399 Kč. EAN: 7340161401692
Van Houten Belgický čokoládový instantní
Značka: Van Houten
399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Van Houten Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby 750 g

Tento skvělý čokoládový nápoj je vyjímečný a připravíte z něho lahodné horké nápoje s čokoládovou chutí. Můžete ozdobit šlehačkou nebo zmrzlinoua a připravit si tak domácí kavárenskou atmosféru.

Jeho chuť není hořká ani sladká, má intezvní ovocnou chuť.

Společnost Van Houten stále dbá na tradici a dává důsledný důraz na preciznost ve všech krocích výroby. Díky tomu nabízí široký výběr vysoce kvalitních čokoládových a kakaových drinků, které dokáží učarovat jednoduše každému. Kromě tradice se Van Houten věnuje i inovacím a dnes přináší svým konzumentům skvěle chutnající čokoládu s výrazně nižším obsahem cukru, tuku a kalorií. Společnost se pyšní nabídkou produktů, které přispívají k dobrému zdraví.Van Houten se účastnil bezpočtu mezinárodních soutěží, na kterých obdržel velké množství ocenění a zlatých medailí. Na konci 19. století se jméno Van Houten proslavilo jako světoznámý vynálezce kakaového prášku pro čokoládové drinky – a stalo se populární značkou.

Složení: čokoláda v prášku 94 % (cukr, kakao), vyrobeno z Ruby kakaových bobů, cukr, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, koncentrát z červené řepy 3 %, sušená syrovátka, mléko, koncentrát z mrkve 0,5 %, kyselina citronová, přírodní vanilkové aroma.
Belgický čokoládový instantní nápoj Ruby je neodolatelně lahodný nápoj v prášku.