bioandlife.cz

VitaHarmony Guarana 800mg 90 tablet

Hodně prodávaný produkt VitaHarmony Guarana 800mg 90 od výrobce s dobrým jménem VitaHarmony můžete koupit na našich stránkách teď za příznivou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 141 Kč. EAN: 8594010862557
VitaHarmony Guarana 800mg 90
Popis produktu

Vitaharmony Guarana 90 tablet

Extrakt ze semen amazonské liánovité rostliny Guarany (Paullinia cupana) je pro své povzbuzující účinky proslulý. Obsahuje guaranin, kofein, třísloviny, saponiny a bioflavonoidy. Guarana napomáhá překonávat únavu a pocit vyčerpání, pozitivně působí na svalový a nervový systém, při menstruaci či proti pocitu hladu. Guarana je vhodná v období se zvýšenou psychickou aktivitou s nutností maximální koncentrace. Dodá energii a chuť do života.

Guarana je svým povzbuzujícím účinkem srovnatelná s kávou, obsahuje dokonce dvojnásobné množství kofeinu. Obsahuje látky, které uvolňují kofein pozvolna a po delší dobu. Guarana oproti kávě nedráždí žaludeční stěny a na extrakt z ní si tělo nevypěstuje častým užíváním návyk.

 

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

 
Vysoce povzbuzující účinek, vhodný užívat při psychickém vypětí – škola, práce, soustředěnost, řízení. Široké využití bez návykových látek.