bioandlife.cz

Vitamin Well Hydrate 500 ml – expirace

Tento levný produkt Vitamin Well Hydrate 500 ml - od spolehlivé značky Vitamin Well snadno naleznete momentálně na webu skutečně výhodně! Právě teď za cenu 30 Kč. EAN: 8590000001808
Vitamin Well Hydrate 500 ml -
Popis produktu

Vitamin Well Hydrate 500 ml

Vitamin Well Hydrate je ochlazující a osvěžující nízkokalorický nápoj s příchutí rebarbory a jahody s bohatým obsahem vitamínů a minerálů. Díky obsahu vitamínu C a B12 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Biotin, niacin a zinek zase přispívají k udržování normálního stavu pokožky a vlasů. Vychutnejte si skvělou chuť neperlivého, nízkokalorického nápoje Vitamin Well Hydrate a mějte ho vždy po ruce.

Vitamin Well je nízkokalorický vitamínový nápoj bez konzervačních látek. Doporučujeme konzumovat s pestrou a vyváženou stravou, jako podporu zdravého životního stylu.

REBARBORA a JAHODA, VITAMIN C + D, ZINEK + BIOTIN

vitamínový nápoj číslo 1 na EU trhu
obohaceno o vitamíny, minerály a ovocné extrakty
jemně slazeno ovocným cukrem
poloviční obsah kalorií ve srovnání se sycenými nápoji
vegan,  bezlepkový

Složení: pramenitá voda, fruktóza, regulátory kyselosti (kyselina citrónová), vitamíny (D3, E, C, niacin, kyselina listová, B12, biotin, kyselina pantetonová), minerály (zinek, měď), rebarborová příchuť, jahodová příchuť, stabilizátor (pectinata) , barvivo (lykopen)

 
Hydrate je ochlazující a osvěžující nízkokalorický nápoj s příchutí rebarbory a jahody s bohatým obsahem vitamínů a minerálů.

Expirace: 23.04.2023