bioandlife.cz

Vitamin Well Reload 500 ml – expirace

Tento kvalitní a levný výrobek Vitamin Well Reload 500 od značky s tradicí a dobrou pověstí Vitamin Well jednoduše můžete pořídit teď napořád výhodně. Nyní za akční cenu 35 Kč. EAN: 8590000001575
Vitamin Well Reload 500 ml
Popis produktu

Vitamin Well Reload 500 ml

Vitamín Well Reload s příchutí citronu a limetky obsahuje hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů a vitamín B12 přispívájící k normálnímu energetickému metabolizmu. Reload také obsahuje vitamin D, který přispívá k udržení normální funkce svalů a zinek, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vitamin Well je nízkokalorický vitamínový nápoj bez konzervačních látek. Doporučujeme konzumovat s pestrou a vyváženou stravou, jako podporu zdravého životního stylu.

CITRON A LIMETKA, VITAMIN B + D, MAGNESIUM + ZINEK

vitamínový nápoj číslo 1 na EU trhu
obohaceno o vitamíny, minerály a ovocné extrakty
jemně slazeno ovocným cukrem
poloviční obsah kalorií ve srovnání se sycenými nápojivegan 
vegan

Složení: Pramenitá voda, Fruktóza, Regulátory kyselosti (kyselina citrónová), Vitamíny (D3, E, niacin, kyselina listová, B12, biotin, kyselina pantetonová), Minerály (hořčík, zinek, selen), Citronová a limetková příchuť.
Well Reload s příchutí citronu a limetky obsahuje hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů a vitamín B12 přispívájící k normálnímu energetickému metabolizmu.

Expirace: 19.03.2023