bioandlife.cz

Watersavers RA10 – univerzální šetřič vody pro sprchy české výroby

Tento diskontní produkt Watersavers RA10 - univerzální šetřič vody pro sprchy české od značky Watersavers jde sehnat momentálně na webu opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 345 Kč.
Watersavers RA10 - univerzální šetřič vody pro
Popis produktu

Sprchový šetřič RA10 české firmy Watersavers vám zajistí úsporu vody a energie potřebné k jejímu ohřevu v rozmezí 22-67 %. Necháte-li ho v základním nastavení, což znamená průtok 6 litrů za minutu, tak příliš nepoznáte rozdíl oproti vaší původní, neúsporné hlavici a zachováte si vysoký komfort sprchování a účinnost mytí. 
S jedním šetřičem může běžná čtyřčlenná rodina za rok ušetřit v průměru přes 20.000 litrů vody, spolu s energií na její ohřev, dohromady tedy přes 8000 Kč. Investice se tak vrátí velmi brzy a pak už jen šetříte. Životnost produktů Watersavers je dimenzovaná na 20 let, takže by vám měly stihnout královsky posloužit.

Watersavers je ryze českou firmou, která vyrábí své produkty v České republice a dává tak práci českým lidem.
Voda je základem života, je nesmírně cenná a pro člověka je jí k dispozici stále méně. Stojí za to s ní šetřit nejen z ekonomického pohledu.

Další vlastnosti Minimální tlak 1 bar. Průtok vody 4 – 14 l za minutu. Typ závitu 1/2″. Země původu Česká republika. Garantovaný průtok při tlaku 6 barů. . . . . . .