bioandlife.cz

Watersavers RA6 22V – výkyvný úsporný perlátor s vnitřním závitem české výroby

Tento akční kus Watersavers RA6 22V - výkyvný úsporný perlátor s vnitřním závitem značky Watersavers můžete sehnat tady nyní pořád výhodně! V současnosti za 557 Kč.
Watersavers RA6 22V - výkyvný úsporný perlátor s vnitřním
Popis produktu

Perlátory české firmy Watersavers vám zajistí úsporu vody a energie potřebné k jejímu ohřevu v rozmezí 22-78 %. Přitom v komfortu mytí rukou nepoznáte rozdíl (ověřeno na vlastní kůži 🙂 ). Patentovaná technologie mísí vodu se vzduchovými bublinkami a voda se pak zdá krásně nadýchaná. 
S jedním perlátorem může běžná rodina za rok ušetřit v průměru přes 10.000 litrů vody a minimálně 4 000 Kč. Investice se tak vrátí za chvíli a pak už jen šetříte. Životnost produktů Watersavers je dimenzovaná na 20 let, takže by vám měly stihnout královsky posloužit.

Watersavers je ryze českou firmou, která vyrábí své produkty v České republice a dává tak práci českým lidem.
Voda je základem života, je nesmírně cenná a pro člověka je jí k dispozici stále méně. Stojí za to s ní šetřit nejen z ekonomického pohledu.

Další vlastnosti Minimální tlak 1 bar. Průtok vody 4 – 14 l za minutu. Typ závitu vnitřní (M22x1). Země původu Česká republika. Garantovaný průtok při tlaku 6 barů. . . . . . .