YaoMedica Burácení hory 50 ml

Vynikající výrobek YaoMedica Burácení hory 50 od výrobce s mnohaletou tradicí YaoMedica jednoduše získáte tady teď právě skutečně výhodně. Stojí teď u nás 290 Kč. EAN: 8594167650922
YaoMedica Burácení hory 50
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Burácení hory 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Šišák bajkalský přispívá k normálnímu stavu kloubů a svalů. Lékořice lysá přispívá normálnímu trávení, má pozitivní vliv na hladinu energie, podporuje imunitní systém. Dále uklidňuje nervový systém, příznivě působí na dýchací systém, normální stav pokožky, močový a reprodukční systém. Platykodon velkokvětý osvěžüje tělo. 

Bylinná tinktura značky Yaomedica přispívá normálnímu stavu svalů a kloubů a má energizující účinek.