YaoMedica Chaga tinktura 50 ml

Nejprodávanější produkt YaoMedica Chaga tinktura 50 od spolehlivého výrobce YaoMedica máte možnost dostat na našich stránkách trvale výhodně! Nyní získáte od 290 Kč. EAN: 8594167651103
YaoMedica Chaga tinktura 50
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Chaga tinktura 50 ml

vyživuje Gan (játra), Shen (ledviny) a Xin (srdce)
přeměňuje Tan (hlen)
oživuje Xue (krev)
uklidňuje ducha
podporuje obrannou Qi

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Složení:

voda, alkohol
Chaga – rezavec šikmý, plodnice – Inonotus obliquus – 38,3g

Tinktura YaoMedica jejíž základem jsou čínské houby Chaga.