YaoMedica Copy císařovny 50 ml

Vynikající produkt YaoMedica Copy císařovny 50 od výrobce s mnohaletou tradicí YaoMedica snadno naleznete v aktuální nabídce za výborné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 290 Kč. EAN: 8594167650960
YaoMedica Copy císařovny 50
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Copy císařovny 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Rdesno mnohokvěté napomáhí normální činnost kardiovaskulárního systému, má vliv na normální hladinu cholesterolu v krvi. Rehmánie lepkavá působí na činnost cévní soustavy, krevní tlak a přispívá normální hladině glukózy v krvi. Puškvorec obecný je spojený s normálním trávením a osvěžením těla.

Bylinná tinktura od značky YaoMedica pro správnou činnost kardiovaskulárního systému.