YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu 50 ml

Často hledaný produkt YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu 50 od našeho předního výrobce YaoMedica jednoduše seženete na našich stránkách za příznivou cenu. Nyní pořídíte od 290 Kč. EAN: 8594167651585
YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

ostrými a aromatickými Yao vypudit Gu (červy)
odvést Feng (vítr) a Shi (vlhkost)
doplňuje Qi a Xue (krev)
rozhýbat Xue (krev)

Máta peprná (Mentha piperita, nať):

Normální činnost trávicí soustavy a střev
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Relaxace – spánek

Andělika čínská (Archangelica chinensis, kořen):

Osvěžení těla
Normální stav kloubů a chrupavek – metabolismus
Normální činnost urogenitálního systému žen
Normální funkce krevního systému – transport kyslíku

Skořicovník ceylonský (Cinnamomum zeylanicum, kůra):

 Osvěžení těla Normální trávení – chuť k jídlu
Antioxidant
Normální činnost kardiovaskulárního systému – udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

Kozinec blanitý (Astragalus memranaceus):

Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Normální činnost cévní soustavy
Adaptogen – odolnost
Antioxidant
Krevní tlak

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, kořen):

Normální činnost kardiovaskulárního systému
Normální hladina cholesterolu v krvi

Složení: Voda, alkohol, Zi Su Ye – perila křovitá, list – Fol. perillae – 3,1 g, Bo He – máta, list – Fol. menthae – 3,1 g, Bai Zhi – děhel dahurský, kořen – Rad. angelicae dahuricae – 3,1 g, Lian Qiao – zlatice převislá, plod – Fruc. forsythiae – 2,5 g, Qing Hao – pelyněk roční, nať – Herb. artemisiae annuae – 3,1 g, Jue Ming Zi – skořice Cassie, semeno – Sem. Cassiae – 1,6 g, Chai Hu – prorostlík čínský, nať – Rad. bupleuri – 1,9 g, Chuan Xiong – koprníček Wallichův, oddenek – Rhiz. ligustici – 1,6 g, Huai Hua – jerlín japonský, poupě – Flos sophorae japonicae immaturus – 3,1 g, San Qi – ženšen nepravý, kořen – Rad. pseudoginseng – 0,3 g, Dang Gui – děhel čínský, kořen – Rad. angelicae sinensis – 3,1 g, Bai Shao – pivoňka mléčnokvětá, kořen – Rad. paeoniae alba – 1,6 g, Huang Qi – kozinec blanitý, kořen – Rad. astragali – 2,2 g, He Shou Wu – rdesno mnohokvěté, kořenová hlíza – Rad. polygoni multiflori – 3,1 g, Bei Sha Shen – glehnie pobřežní, kořen – Rad. glehniae – 2,5 g, Di Huang – rehmanie lepkavá, neupravený kořen – Rad. rehmaniae preparata – 2,5 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Kladivo na Gu vychází z receptu tradiční čínské medicíny Su He Tang. Základem jsou čínské bylinky.