YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu klouby 50 ml

Tento kvalitní a levný výrobek YaoMedica Tinktura Kladivo na od oblíbené značky YaoMedica najdete momentálně za výborné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 290 Kč. EAN: 8594167651592
YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu klouby
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu klouby 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

ostrými a aromatickými Yao vypudit Gu (červy)
odvést Feng (vítr) a Shi (vlhkost)
doplňuje Qi a Xue (krev)
rozhýbat Xue (krev)

Máta peprná (Mentha piperita, nať):

Normální činnost trávicí soustavy a střev
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Relaxace – spánek

Andělika čínská (Archangelica chinensis, kořen):

Osvěžení těla
Normální stav kloubů a chrupavek – metabolismus
Normální činnost urogenitálního systému žen
Normální funkce krevního systému – transport kyslíku

Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum, hřebíček):

Antioxidant
Normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh – prokrvení
Normální trávení – chuť k jídlu
Libido

Kurkuma dlouhá (indický šafrán, Curcuma longa):

Normální trávení
Normální činnost jater
Normální stav kloubů

Kozinec blanitý (Astragalus memranaceus):

Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Normální činnost cévní soustavy
Adaptogen – odolnost
Antioxidant
Krevní tlak

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, kořen):

Normální činnost kardiovaskulárního systému
Normální hladina cholesterolu v krvi

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra, kořen):

Normální trávení
Energie
Imunitní systém – antioxidant
Normální stav kloubů

Složení: Voda, alkohol, Zi Su Ye – perila křovitá, list – Fol. perillae – 3,1 g, Bo He – máta, list – Fol. menthae – 3,1 g, Bai Zhi – děhel dahurský, kořen – Rad. angelicae dahuricae – 3,1 g, Ding Xiang – hřebíčkovec vonný, poupě – Flos caryophylli aromatici – 0,6 g, Chen Pi – mandarinka obecná, kůra – Peri. citri – 1,2 g, Mu Xiang – chrpovník lopuchový, kořen – Rad. aucklandiae – 0,6 g, Chuan Xiong – koprníček Wallichův, oddenek – Rhiz. ligustici – 3,1 g, Yu Jin – kurkuma, kulovitý oddenek – Rhiz. curcumae – 0,6 g, San Leng – zevar, oddenek – Rhiz. spargnii – 1,2 g, Lu Ti Gen – Rad. pyrolae – 1,2 g, Dang Gui – děhel čínský, kořen – Rad. angelicae sinensis – 4,3 g, He Shou Wu – rdesno mnohokvěté, kořenová hlíza – Rad. polygoni multiflori – 3,1 g, Huang Qi – kozinec blanitý, kořen – Rad. astragali – 3,1 g, Gan Cao – lékořice, kořen – Rad. glycyrrhizae – 2,5 g, Wu Jia Pi – akantopanax štíhlostopký, kůra kořene – Cor. radicis acantopanacis – 2,5 g, Xu Duan – štětka, kořen – Rad. dipsaci – 2,5 g, Shen Jin Cao – plavuň vidlačka – Herb. lycopodii – 2,5 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Kladivo na gu vychází z receptu tradiční čínské medicíny Su He Tang Guan. je vyrobená z těch nejkvalitnějších čínských bylinek.