YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu nervy 50 ml

Vynikající výrobek YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu nervy 50 s pečetí kvality od značky YaoMedica můžete pořídit právě trvale výhodně. Nyní pořídíte od 290 Kč. EAN: 8594167651608
YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu nervy
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Kladivo na Gu nervy 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

ostrými a aromatickými Yao vypudit Gu (červy)
odvést Feng (vítr) a Shi (vlhkost)
doplňuje Qi a Xue (krev)
rozhýbat Xue (krev)

Máta peprná (Mentha piperita, nať):

Normální činnost trávicí soustavy a střev
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Relaxace – spánek

Andělika čínská (Archangelica chinensis, kořen):

Osvěžení těla
Normální stav kloubů a chrupavek – metabolismus
Normální činnost urogenitálního systému žen
Normální funkce krevního systému – transport kyslíku

Kurkuma dlouhá (indický šafrán, Curcuma longa):

Normální trávení
Normální činnost jater
Normální stav kloubů

Puškvorec obecný (Acorus calamus, kořen): 

Normální trávení
Osvěžení těla

Složení: Voda, alkohol, Zi Su Ye – perila křovitá, list – Fol. perillae – 2,3 g, Bo He – máta, list – Fol. menthae – 2,3 g, Bai Zhi – děhel dahurský, kořen – Rad. angelicae dahuricae – 2,3 g, Lian Qiao – zlatice převislá, plod – Fruc. forsythiae – 1,8 g, Chuan Xiong – koprníček Wallichův, oddenek – Rhiz. ligustici – 2,3 g, Yu Jin – kurkuma, kulovitý oddenek – Rhiz. curcumae – 0,5 g, Mu Xiang – chrpovník lopuchový, kořen – Rad. aucklandiae – 0,5 g, Gui Jian Yu – Ramulus euonymi – 0,9 g, Bai He – lilie Brownova, cibule – Bulb. lilii brownii – 2,3 g, Huang Jing – Rhiz. polygonati – 3,2 g, He Huan Pi – mimóza citlivka, kůra – Cort. albizziae – 2,7 g, Dang Gui – děhel čínský, kořen – Rad. angelicae sinensis – 3,2 g, Wu Jia Pi – akantopanax štíhlostopký, kůra kořene – Cor. radicis acantopanacis – 2,3 g, Tu Fu Ling – přestup, kořen – Rhiz. smilacis – 4,1 g, Qing Hao – pelyněk roční, nať – Herb. artemisiae annuae – 2,7 g, Shi Chang Pu – puškvorec trávolistý, oddenek – Rhiz. acori – 2,7 g, Ku Shen – jerlín žlutavý, kořen – Rad. sophorae flavescentis – 2,3 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Kladivo na gu nervy vychází z receptu tradiční čínské medicíny Su He Tang Nao Guo. Vyrobená z kvalitních čínských bylinek.