YaoMedica Tinktura Klidná hladina 50 ml

Často hledaný produkt YaoMedica Tinktura Klidná hladina 50 od výrobce YaoMedica pohodlně pořídíte online za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 290 Kč. EAN: 8594167651714
YaoMedica Tinktura Klidná hladina
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktur Klidná hladina 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

doplňuje Qi
uklidňuje ducha Shen
stahuje Yang
vyživuje Yin
stabilizuje emoce

Složení: Voda, alkohol, Fu Shen – pornatka kokosová, plodnice s kořenem – Scler. paradicis poriae cocos – 6,1 g. Fu Ling – pornatka kokosová, sklerocium – Skler. poriae – 4,6 g, Shi Chang Pu – puškvorec trávolistý, oddenek – Rhiz. acori – 3,1 g, Yuan Zhi – Polygal, kořen – Rad. polygalae tenuifoliae – 3,1 g, Mai Men Dong – ofiopogon japonský, kořen – Rad. ophiopogonis – 4,6 g, Suan Zao Ren – jujuba ostnitá, semeno – Sem. ziziphi spinosae – 6,1 g, Zhen Zhu Mu – perlorodka (sladkovodní) – Concha margaritiferae – 4,6 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Klidná hladina vychází z receptu tradiční čínské medicíny An Shen Ding Zhi Wan. Vyrobená z kvalitních čínských bylinek.