YaoMedica Tinktura Králův palec 50 ml

Diskontní produkt YaoMedica Tinktura Králův palec od známé značky YaoMedica jde sehnat právě opravdu výhodně! Právě nyní za 290 Kč. EAN: 8594167651615
YaoMedica Tinktura Králův palec 50
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Králův palec 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

rozbijí Xue Yu (krevní stáze)
pročišťuje Re (horkost)
odvádí Shi Re (vlhkou horkost)
uvolňuje Re Bi (horké blokády)
zprůchodňuje Luo

Složení: Voda, alkohol, Tian Nan Xing – Rhiz. arisaematis preparata – 1,8 g, Cang Zhu – atraktylis vejčitá, oddenek – Rhiz. atractilodis – 3,6 g, Chuan Xiong – koprníček Wallichův, oddenek – Rhiz. ligustici – 3,0 g, Long Dan Cao – hořec, kořen – Rad. gentianae – 3,0 g, Qiang Huo – notopterigium dřípené, oddenek – Rhiz. notopterygii – 3,0 g, Ze Xie – žabník orientální, oddenek – Rhiz. alismatis – 3,0 g, Huang Bai – korkovník amurský, kůra – Cort. phellodendri – 3,0 g, Tong Cao – arálie papírodárná, dřeň – Medulla tetrapanacis – 3,0 g, Bai Hua She She Cao – Oldenlandie roztažitá, nať – Herb. hedyotis diffusa – 4,5 g, Gan Cao – lékořice, kořen – Rad. glycyrrhizae – 0,9 g, Ren Dong Teng – zimolez japonský, lodyha – Caulis lonicerae – 3,0 g, Chi Shao – pivoňka bělokvětá, kořen – Rad. paeoniae rubra – 3,6 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Králův palec vychází z receptu tradiční čínské medicíny Tong Yong Tong Feng Tang. Harmonizuje tělo.