YaoMedica Tinktura Návrat mládí 50 ml

Velmi prodávaný výrobek YaoMedica Tinktura Návrat mládí 50 originál od značky YaoMedica lze nakoupit na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní zakoupíte za 290 Kč. EAN: 8594167651554
YaoMedica Tinktura Návrat mládí
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Návrat mládí 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

doplňuje všechny složky organismu Qi, Xue (krev), Yin, Yang
rozhýbává Xue (krev) i Qi

Dřín lékařský (Cornus officinalis,plod dřínu obecného):

Normální činnost urogenitálního systému mužů

Klanopraška čínská (Schizandra chinensis): 

Adaptogen
Antioxidant
Normální trávení a funkce jater, pročištění

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, kořen):

Normální činnost kardiovaskulárního systému
Normální hladina cholesterolu v krvi

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare, plody):

Normální trávení
Kojení
Sekrece hlenu
Vylučování moči – Detoxikace
Normální funkce dýchacího systému

Puškvorec obecný (Acorus calamus, kořen):

Normální trávení
Osvěžení těla

Zázvor lékařský (Zingiber officinale):

Svaly
Tonus, vitalita, energie, únava
Normální hladina cukru v krvi
Normální činnost kardiovaskulárního systému
Normální trávení

Složení: Di Huang – rehmanie lepkavá, upravený kořen – Rad. rehmaniae preparata – 2,1 g, Shan Yao – jam čínský, hlíza – Tub. dioscoreae oppositae – 1,0 g, Niu Xi – achyrant dvouzubý, kořen – Rad. achyranthis – 3,5 g, Gou Qi Zi – kustovnice čínská, plod – Fruc. lycii – 2,1 g, Shan Zhu Yu – dřín lékařský, plod – Fruc. corni – 2,8 g, Fu Ling – pornatka kokosová, sklerocium – Skler. poriae – 2,1 g, Du Zhong – gumojilm jilmový, kůra – Cort. eucommiae – 2,8 g, Yuan Zhi – Polygal, kořen – Rad. polygalae tenuifoliae – 2,8 g, Wu Wei Zi – klanopraška čínská, plod – Fruc. schisandrae – 2,1 g, He Shou Wu – rdesno mnohokvěté, kořenová hlíza – Rad. polygoni multiflori – 2,8 g, Xiao Hui Xiang – fenykl obecný, plod – Fruct. foeniculi – 1,4 g, Ba Ji Tian – morinda lékařská, kořen – Rad. morindae – 2,1 g, Suo Yang – Herba cynomorii – 2,8 g, Shi Chang Pu – puškvorec trávolistý, oddenek – Rhiz. acori – 2,1 g, Da Zao – jujuba čínská, plod – Fruc. jujubae – 1,4 g, Sheng Jiang – zázvor obecný, oddenek – Rhiz. zingiberis recens – 1,4 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Návrat mládí vychází z receptu tradiční čínské medicíny Huan Shao Dan. Doplňuje všechny složky organismu.