YaoMedica Tinktura Otevření koše 50 ml

Hodně povedený kousek YaoMedica Tinktura Otevření koše od výrobce se zárukou kvality YaoMedica snadno získáte na našich stránkách teď právě levně! Nabídka od 290 Kč. EAN: 8594167651561
YaoMedica Tinktura Otevření koše
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Otevření koše 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

transformuje Tan (hlen)
uvolňuje zablokovaný Yang
podporuje pohyb Qi
uvolňuje zatvrdliny

Složení: Voda, alkohol, Gua Lou Pi – okurkovník Kirilův – Fruc. trichosanthis pericarpium – 23,9 g, Xie Bai – Bulb. allii macrostemi – 7,2 g, Yu Bai Fu – Typhonie velká, hlíza – Rhiz. typhonii – 7,2 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Otevření koše vychází z receptu tradiční čínské medicíny Gua Lou Xie Bai Jiu Tang. Uvolňuje a transformuje.