YaoMedica Tinktura Šest šlechticů 50 ml

Tento skvělý produkt YaoMedica Tinktura Šest šlechticů od značky s tradicí a dobrou pověstí YaoMedica je k dispozici zrovna dnes za akční cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 290 Kč. EAN: 8594167651790
YaoMedica Tinktura Šest šlechticů
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Šest šlechticů 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

vyživuje Shen Yin (Yin Ledvin) a Shen Jing (esence Ledvin)
vyživuje Gan Xue Yin (Yin a krev Jater)
podporuje sexuální funkce
udržuje normální hladinu cukru v krvi

Rehmánie lepkavá (Čínský kořen, Rehmania glutinosa):

Normální činnost cévní soustavy a krevní tlak
Normální hladina glukózy v krvi

Dřín lékařský (Cornus officinalis):

Normální činnost urogenitálního systému mužů

Složení: Voda, alkohol, Di Huang – rehmanie lepkavá, upravený kořen – Rad. rehmaniae preparata – 8,7 g, Shan Zhu Yu – dřín lékařský, plod – Fruc. corni –  7,0 g, Shan Yao – jam čínský, oddenek – Rhiz. dioscoreae – 1,0 g, Mu Dan Pi – pivoňka polokřovitá, kůra kořene – Cort. moutan radicis – 5,2 g, Fu Ling – pornatka kokosová, sklerocium – Skler. poriae – 5,2 g, Ze Xie – žabník orientální, oddenek – Rhiz. alismatis – 5,2 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.

 
Tinktura Šest šlechticů vychází z receptu tradiční čínské medicíny Liu Wei Di Huang Wan. Harmonizuje tělo.