YaoMedica Tinktura Uvolnění větví 50 ml

Tento zlevněný produkt YaoMedica Tinktura Uvolnění větví od kvalitní společnosti YaoMedica je k dostání tady za super cenu. Nyní nakoupíte za 290 Kč. EAN: 8594167651578
YaoMedica Tinktura Uvolnění větví
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Uvolnění větví 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

stagnace Qi a Xue (krve) v oblasti lokte

Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia, extrakt z kůry):

Normální trávení
Osvěžení těla
Normální hladina glukózy v krvi

Složení: Voda, alkohol, Sang Zhi – morušovník bílý, větvička – Ram. mori – 5,4 g, Hai Feng Teng – Caulis piperis kadsurae – 5,4 g, Ji Xue Teng – toulec laločný, kořen, stonek – Caulis milletiae seu spatholobi – 5,4 g, Xi Xian Cao – Herb. siegesbeckiae – 3,6 g, Gui Zhi – skořicovník čínský, větvička – Ram. cinnamomi – 3,6 g, Chuan Xiong – koprníček Wallichův, oddenek – Rhiz. ligustici – 3,6 g, Bai Shao – pivoňka mléčnokvětá, kořen – Rad. paeoniae alba – 3,6 g, Chi Shao – pivoňka bělokvětá, kořen – Rad. paeoniae rubra – 3,6 g, Mo Yao – myrhovník pravý, klejopryskyřice – Res. myrrhae – 2,1 g, Ru Xiang – kadidlovník pravý, klejopryskyřice – Res. olibanum (gummi olibanum) – 2,1 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Uvolnění větví vychází z receptu tradiční čínské medicíny Sang Feng Teng. Harmonizuje tělo.