YaoMedica Tinktura vnější úleva 50 ml

Kvalitní a levný kus YaoMedica Tinktura vnější úleva značky YaoMedica lze získat u nás pořád výhodně! Právě teď jen za 290 Kč. EAN: 8594167651622
YaoMedica Tinktura vnější úleva 50
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura vnější úleva 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

rozbijí Xue Yu (krevní stáze)
pročišťuje Re (horkost)
odvádí Shi Re (vlhkou horkost)
uvolňuje Re Bi (horké blokády)
zprůchodňuje Luo

Složení: Voda, alkohol, Ping Bei Mu – Bulbus Fritillariae Ussuriensis – 12,0 g, Tian Nan Xing – Rhiz. arisaematis preparata – 12,0 g, Ru Xiang – kadidlovník pravý, klejopryskyřice – Res. olibanum (gummi olibanum) – 7,2 g, Mo Yao – myrhovník pravý, klejopryskyřice – Res. myrrhae – 7,2 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Tinktura Vnější úleva vychází z receptu tradiční čínské medicíny Shan Ci Nan Xing. Pročišťuje horkost.