YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Půlnoční klid 50 ml

Tento kvalitní a žádaný produkt YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Půlnoční originál od značky YaoMedica jednoduše získáte u nás nyní za výborné peníze. Nyní můžete mít za 290 Kč. EAN: 8594167651479
YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Půlnoční
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Půlnoční klid 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

vyživuje Yin/Xue (krev) Gan (jater) a Xin (srdce)
utišuje ducha Shen a Hun
ochlazuje Re (horko)
odstraňuje podrážděnost
harmonizuje psychiku

Kočičí dráp (Vilcacora, Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Cat´s Claw, extrakt):

Normální stav kloubů.
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis, extrakt):

Hormonální rovnováha.
Menopauzální komfort.
Antioxidant.
Normální trávení.

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, kořen):

Normální činnost kardiovaskulárního systému.
Normální hladina cholesterolu v krvi.

Klanopraška čínská (Schizandra chinensis):

Adaptogen.
Antioxidant.
Normální trávení a funkce jater, pročištění.

Složení: voda, alkohol, Suan Zao Ren – jujuba ostnitá -semeno – Sem. ziziphi spinosae – 6,5 g, Gou Teng – řemdihák – koncové větvičky – Ram. cum uncis uncariae – 6,5 g, Zhi Mu- anemarhena asfodelkovitá, oddenek – Rhiz. anemarrhenae – 4,8 g, Dan Shen – šalvěj červenokořenná – kořen – Rad. salviae – 4,8 g, Yuan Zhi – Polygal – kořen – Rad. polygalae tenuifoliae – 3,2 g, He Shou Wu – rdesno mnohokvěté – kořenová hlíza – Rad. polygoni multiflori – 6,5 g, Hu Po – Succinum – 0,5 g, Bai Zi Ren – zeravec východní, semeno – Sem. biotae orientalis – 3,2 g, Wu Wei Zi – klanopraška čínská – plod – Fruc. schisandrae – 2,2 g.

 

Tinktura Půlnoční klid od YaoMedica vychází z receptu tradiční čínské medicíny Te Xiao Zao Ren An Mian Wan. Harmonizuje psychiku a odstraňuje podrážděnost.