YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Suché sny 50 ml

Tento vynikající výrobek YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Suché sny 50 od skvělé značky YaoMedica máte možnost nakoupit teď napořád výhodně! Právě nyní za 290 Kč. EAN: 8594167651493
YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Suché
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Suché sny 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

svírá esenci a tekutiny
harmonizuje Shen (ledviny) a Xin (srdce)
posiluje střed a zvedací funkci Pi (sleziny) a Shen (ledvin)

Složení: voda, alkohol, Huang Qi – kozinec blanitý, kořen – Rad. astragali – 3,7 g, Bai Zhu – atraktylis velkoúborový – oddenek – Rhiz. atractylodis – 2,8 g, Chen Pi – mandarinka obecná – kůra – Peri. citri – 2,8 g, Sheng Ma – škumpa smrdutá – kořen – Rad. cimicifugae – 0,9 g, Chai Hu – prorostlík čínský – nať – Rad. bupleuri – 0,9 g, Shan Yao – jam čínský – hlíza – Tub. dioscoreae oppositae – 1,0 g, Sha Yuan Zi – Sem. astragali complanati – 2,8 g, Qian Shi- semeno neúrody – Sem. euryales – 2,8 g, Wu Wei Zi – klanopraška čínská – plod – Fruc. schisandrae – 1,9 g, Tu Si Zi – kokotice čínská – semeno – Sem. cuscutae – 2,8 g, Fu Pen Zi – ostružiník – plod – Fruc. rubi – 2,8 g, Zhi Zi – gardénie jasmínová – plod – Fruc. gardeniae – 1,9 g, Che Qian Zi – jitrocel – semeno – Sem. plantaginis – 2,8 g, Suan Zao Ren – jujuba ostnitá – semeno – Sem. ziziphi spinosae – 2,8 g, Gan Cao – lékořice – kořen – Rad. glycyrrhizae – 1,9 g, Da Zao – jujuba čínská – plod – Fruc. jujubae – 1,9 g.

Tinktura Suché sny od YaoMedica vychází z receptu tradiční čínské medicíny Zhi Xiao Er Yi Niao Tang. Harmonizuje ledviny a srdce.