YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Švestkový nápoj 50 ml

Nejprodávanější výrobek YaoMedica Tinktura z čínských od dodavatele kvalitních produktů YaoMedica jednoduše získáte zrovna ve slevě. Zrovna teď v akci za 290 Kč. EAN: 8594167652261
YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Švestkový
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura z čínských bylinek Švestkový nápoj 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50 % lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50 % alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

vypuzuje Gu (parazity)
zahřívá střední zářič a střeva
pročišťuje Re (horko), harmonizuje žaludek
rozhýbává Xue (krev)
doplňuje Qi

Složení: voda, alkohol; Wu Mei – slivoň mume, plod – Fruc. mume – 11,8g; Chuan Jiao – Pericarpium zanthoxyli – 1,5g; La Jiao Gen – papričky Cayenne – Rad. capsici – 1,5g; Huang Lian – koptis čínská, oddenek – Rhiz. coptidis – 2,9g; Huang Bai – korkovník amurský, kůra – Cort. phellodendri – 4,4g; Gan Jiang – zázvor obecný, oddenek – Rhiz. zingiberis – 2,9g; Dang Shen – pazvonek chloupkatý, kořen – Rad. codonopsis – 4,4g; Dang Gui – děhel čínský, kořen – Rad. angelicae sinensis – 4,4g; Lu Ti Gen – Rad. pyrolae – 1,5g; Gui Zhi – skořicovník čínský, větvička – Ram. cinnamomi – 2,9g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.
Základem švestkového nápoje jsou čínské bylinky, nebo-li yao. Receptura vychází z tradiční čínské medicíny Wu Mei Wan.