YaoMedica Tinktura z vitálních hub Hericium 50 ml

Super kus YaoMedica Tinktura z vitálních od značky s dobrým jménem YaoMedica lze nakoupit zrovna dneska se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 290 Kč. EAN: 8594167651110
YaoMedica Tinktura z vitálních
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura z vitálních hub Hericium 50 ml

Tinktura na bázi alkoholu obsahuje čínskou houbu Hericium – korálovce ježatého. Při výrobě je použita surovina nejvyšší kvality, která je nadrcena na jemný prášek. Následně probíhá proces macerace v 50% lihu po dobu jednoho měsíce, hotová tinktura již není dále ředěna. Při užívání se účinné látky uvolňují v dutině ústní a mají tak vyšší účinnost. Receptura dle tradiční činské medicíny.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

posiluje Wei (žaludek) a reguluje jeho Qi.
doplňuje Pi (slezinu) a napomáhá trávení.
uklidňuje ducha Shen a posiluje činnost mozku.
působí na všechny orgánové soustavy.

Použití: Před použitím protřepejte. Užívejte na lačno, buď 30 minut před jídlem nebo hodinu po něm. Tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.

 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu. 

 

Složení: Voda, alkohol, Hericium – korálovec ježatý, plodnice – Hericium erinaceus – 38,3g.

 

Obsah balení: 50ml = 1100 kapek.

Tinktura Hericium je vyrobena z čínské houby známé pod názvem korálovec ježatý.