YaoMedica Tinktura Zoubková víla 50 ml

Oblíbený a kvalitní produkt YaoMedica Tinktura Zoubková víla od společnosti s úžasnou pověstí YaoMedica snadno můžete najít v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Nabídky již od 290 Kč. EAN: 8594167651639
YaoMedica Tinktura Zoubková víla
Značka: YaoMedica
290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

YaoMedica Tinktura Zoubková víla 50 ml

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

ostrou chutí rozhýbává Xue Yu (krevní stáze)

Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum, hřebíček):

Antioxidant
Normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh – prokrvení
Normální trávení – chuť k jídlu
Libido

Andělika čínská (Archangelica chinensis, kořen):

Osvěžení těla
Normální stav kloubů a chrupavek – metabolismus
Normální činnost urogenitálního systému žen

Ženšen korejský (Korean ginseng):

Duševní stav a výkon koncentrace, koordinace, stres
Fyzický výkon a stav – kyselina mléčná
Erekce
Únava, Paměť, Slabost – vyčerpání
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém

Složení: Voda, alkohol, Ding Xiang – hřebíčkovec vonný, poupě – Flos caryophylli aromatici – 9,8 g, La Jiao Gen – papričky Cayenne – Rad. capsici – 10,9 g, Bai Zhi – děhel dahurský, kořen – Rad. angelicae dahuricae – 10,9 g, San Qi – ženšen nepravý, kořen – Rad. pseudoginseng – 6,6 g.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.

 
Tinktura Zoubková víla vychází z receptu tradiční čínské medicíny Chi Tong Tang. Rozhýbá krev.