bioandlife.cz

You & Oil KI Bioaktivní směs – Menstruace (5 ml)

Kvalitní a levný kousek You & Oil KI Bioaktivní směs - od společnosti s úžasnou pověstí You & Oil lze koupit právě výhodně. Cenově vychází na 289 Kč. EAN: 4779035860335
You & Oil KI Bioaktivní směs -
Ověřit dostupnost
Značka: You & Oil
289
Popis produktu

Bioaktivní směs esenciálních olejů a jemného mandlového oleje pomůže ulevit od nepříjemných pocitů, které často doprovází menstruaci. Šalvěj zlepšuje komfort před i během menstruace a celkově zklidní a zrelaxuje tělo i mysl. 100% přírodní směs vytvořili odborníci přes aromaterapii tak, aby jednotlivé ingredience působily synergicky. Účinky každého z olejů se tak navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje.

Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkovou kondici člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho. 

Další vlastnosti Objem 5 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Litva. Materiál balení Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.. Původ vůně přírodní. Složení Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Salvia sclarea oil, Geraniol*, Limonene*, Linalool* * Z přírodních éterických olejů. . . . . .