bioandlife.cz

You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti – Klidné bříško (10 ml)

Zlevněný produkt You & Oil KIDS Bioaktivní od skvělé a známé značky You & Oil pohodlně dostanete na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 319 Kč. EAN: 5060520850696
You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti -
Ověřit dostupnost
Značka: You & Oil
319
Popis produktu

100% přírodní bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá ulevit od nadýmání a pnutí v bříšku po jídle. Děti milují mazlení a dotyk hlavně od rodičů, a o to víc ve chvílích kdy jim není do skoku a necítí se dobře. Právě proto v You & Oil vytvořili řadu přípravků pro děti, které se vstřebávají prostřednictvím kůže. Namísto nepříjmeného polykání léků tak můžete svému drobečkovi pomoci příjemnou masáží. Směs je ideální pro novorozené děti až do 1 roku. 

Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkovou kondici člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho. 

Další vlastnosti Objem 10 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Litva. Složení Prunus Amygdalus Dulcius Oil, Tocopherol, Carum Carvi Fruit Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Limonene.. . . . . . . .