bioandlife.cz

Yuuki Economic Menstruační kalíšek – velký Classic – jen samostatný kalíšek

Oblíbený a kvalitní výrobek Yuuki Economic Menstruační kalíšek - od značky s tradicí a dobrou pověstí Yuuki jde koupit u nás nyní pořád výhodně! Nabídky již od 299 Kč. EAN: 8594169660431
Yuuki Economic Menstruační kalíšek - velký Classic - jen samostatný
Ověřit dostupnost
Značka: Yuuki
299
Popis produktu

Větší menstruační kalíšek Yuuki v pevnější variantě z lékařského silikonu nejvyšší kvality. Verze Economic je úspornou alternativou ke kalíšku Yuuki classic. Je dodáván bez návodu, přebalu a bez desinfekční krabičky.
Velký kalíšek je vhodný pro ženy a dívky nad 28 let věku, dále pro všechny ženy, které rodily přirozenou cestou a mají silnější menstruaci. (Více informací k výběru správné velikosti naleznete v detailním popisu níže.)
 
Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad.

Veškeré kalíšky a sterilizační kelímky Yuuki jsou vyráběny v České republice. Na výrobu kalíšků je použit německý lékařský silikon, který splňuje ty nejpřísnější zdravotnické normy.

Další vlastnosti Objem MALÝ: 17,5 ml (po boční dírky) / 24 ml (po okraj); VELKÝ: 28 ml (po boční dírky) / 37 ml po okraj. Rozměry MALÝ: průměr 41 mm, délka 49 mm beze stopky, délka stopky 18 mm; VELKÝ: průměr 46 mm, délka 56 mm beze stopky, délka stopky 18 mm. Materiál Lékařský silikon. Země původu Vyrobeno v České republice.. Tvrdost silikonu (Shore) 60. Velikost velký. . . . . .