bioandlife.cz

Yuuki Menstruační kalíšek – malý Soft (měkčí) – včetně sterilizačního kelímku

Výjimečný a žádaný produkt Yuuki Menstruační kalíšek - malý od kvalitní značky Yuuki dostanete právě extra se slevou! Pouze nyní za 399 Kč. EAN: 8594169660035
Yuuki Menstruační kalíšek - malý Soft (měkčí) - včetně
Ověřit dostupnost
Značka: Yuuki
399
Popis produktu

Menší menstruační kalíšek Yuuki v měkčí variantě z čirého lékařského silikonu nejvyšší kvality. Součástí balení je i zelený sterilizační kelímek.
Malý kalíšek je vhodný pro ženy a dívky do 28 let věku, které doposud nerodily přirozenou cestou, i pro ženy se slabou až normálně silnou menstruací. (Více informací k výběru správné velikosti naleznete v detailním popisu níže.) 
Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad.

Veškeré kalíšky a sterilizační kelímky Yuuki jsou vyráběny v České republice. Na výrobu kalíšků je použit německý lékařský silikon, který splňuje ty nejpřísnější zdravotnické normy.

Další vlastnosti Objem MALÝ: 17,5 ml (po boční dírky) / 24 ml (po okraj); VELKÝ: 28 ml (po boční dírky) / 37 ml po okraj. Rozměry MALÝ: průměr 41 mm, délka 49 mm beze stopky, délka stopky 18 mm; VELKÝ: průměr 46 mm, délka 56 mm beze stopky, délka stopky 18 mm. Materiál Lékařský silikon. Země původu Vyrobeno v České republice.. Tvrdost silikonu (Shore) 40. Velikost malý. . . . . .