bioandlife.cz

Zdravá lahev (0,7 l) – Vážky – s vyměnitelnými díly

Výjimečný a žádaný produkt Zdravá lahev (0,7 l) - Vážky od předního výrobce Zdravá lahev lze pořídit u nás nyní v akci! Nabídky od 279 Kč. EAN: 8595573600044
Zdravá lahev (0
Popis produktu

Máte rádi spojení elegance s funkčností? Tahle lahev je nejen opravdu Zdravá, ale také dokonale lehká a praktická. Pitný režim budete mít díky průhlednosti vždy pod kontrolou. Vejde se do ní 0,7 litru tekutiny a věřte, že odteď vám bude pití chutnat o poznání víc.

Zdravá lahev je ryze český výrobek. Vyrábí se z polypropylenu, který se používá ve farmacii – neobsahuje ftaláty, změkčovadla a další toxické látky. Je vysoce odolná proti tvorbě plísní, v klidu ji můžete dát do myčky nebo do mikrovlnky. Nás si získala právě svým lidským přístupem. Jde svým zákazníkům totiž opravdu naproti víc, než je u jiných značek běžně k vidění. Výrobce si zakládá na tom, aby vám vaše Zdravá lahev či Zdravá sváča sloužila opravdu co nejdéle a co nejefektivněji, a ještě jste se u toho dobře bavili. Proto je ke Zdravé lahvi k dispozici i široké spektrum náhradních samostatných dílů.

Další vlastnosti Objem 0,7 l. Materiál Polypropylen (plast využívající se ve farmacii). Váha 170 g. Průměr 75 mm. Země původu vyrobeno v Česku. Výška 230 mm. . . . . .