bioandlife.cz

Zdravá lahev Komplet náhradní víčko – tmavě žlutá/červená – kompatibilní s jakoukoli zdravou lahví

Velmi prodávaný produkt Zdravá lahev Komplet náhradní víčko - tmavě žlutá/červená - kompatibilní s od kvalitního výrobce Zdravá lahev můžete najít zrovna v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 63 Kč. EAN: 8595573603373
Zdravá lahev Komplet náhradní
Popis produktu

Aby vám mohla Zdravá lahev co nejdéle sloužit, můžete si libovolně měnit její jednotlivé komponenty.
Náhradní komplet víčko – obsahuje víčko, zátku a těsnění. Vhodné pro všechny velikosti Zdravých lahví, lze barevně kombinovat.

Zdravá lahev je ryze český výrobek. Vyrábí se z polypropylenu, který se používá ve farmacii – neobsahuje ftaláty, změkčovadla a další toxické látky. Je vysoce odolná proti tvorbě plísní, v klidu ji můžete dát do myčky nebo do mikrovlnky. Nás si získala právě svým lidským přístupem. Jde svým zákazníkům totiž opravdu naproti víc, než je u jiných značek běžně k vidění. Výrobce si zakládá na tom, aby vám vaše Zdravá lahev či Zdravá sváča sloužila opravdu co nejdéle a co nejefektivněji, a ještě jste se u toho dobře bavili. Proto je ke Zdravé lahvi k dispozici i široké spektrum náhradních samostatných dílů.

Další vlastnosti Materiál Polypropylen (plast využívající se ve farmacii). Hmotnost 30 g. Země původu vyrobeno v Česku. Barva tmavě žlutá/červená. . . . . . . .