bioandlife.cz

Zdravá lahev Krytka FLOPPY – čirá – kompatibilní s jakoukoli zdravou lahví

Tento kvalitní a levný výrobek Zdravá lahev Krytka FLOPPY - čirá od dodavatele kvalitních produktů Zdravá lahev máte možnost nakoupit právě dnes za výborné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 58 Kč. EAN: 8595573601911
Zdravá lahev Krytka FLOPPY -
Popis produktu

Aby vám mohla Zdravá lahev co nejdéle sloužit, můžete si libovolně měnit její jednotlivé komponenty.
Krytka ochrání pítko lahve před mechanickými nečistotami. Je flexibilní a má speciální zdvojené uchycení. Ergonomický design vám umožní přirozený a pohodlný úchop a snadnou manipulaci s krytkou.

Zdravá lahev je ryze český výrobek. Vyrábí se z polypropylenu, který se používá ve farmacii – neobsahuje ftaláty, změkčovadla a další toxické látky. Je vysoce odolná proti tvorbě plísní, v klidu ji můžete dát do myčky nebo do mikrovlnky. Nás si získala právě svým lidským přístupem. Jde svým zákazníkům totiž opravdu naproti víc, než je u jiných značek běžně k vidění. Výrobce si zakládá na tom, aby vám vaše Zdravá lahev či Zdravá sváča sloužila opravdu co nejdéle a co nejefektivněji, a ještě jste se u toho dobře bavili. Proto je ke Zdravé lahvi k dispozici i široké spektrum náhradních samostatných dílů.

Další vlastnosti Materiál Polypropylen (plast využívající se ve farmacii). Hmotnost 10 g. Země původu vyrobeno v Česku. Barva čirá. . . . . . . .