bioandlife.cz

Zdravá lahev pro děti (0,5 l) – Dinosauři – s vyměnitelnými díly

Diskontní produkt Zdravá lahev pro děti (0,5 l) od značky se skvělou pověstí Zdravá lahev je k dispozici aktuálně v bezva akci. Zrovna teď v akci za 269 Kč. EAN: 8595573600037
Zdravá lahev pro děti (0
Popis produktu

Máte doma milovníka dinosaurů? V tom případě se mu z téhle lahve bude pít jedna báseň. Nejen, že je opravdu Zdravá, ale také dokonale lehká a praktická. Pitný režim budete mít vy i vaše dítě vždy pod kontrolou. Vejde se do ní půl litru tekutiny a věřte, že odteď bude vašemu školákovi pití chutnat o poznání víc.

Zdravá lahev je ryze český výrobek. Vyrábí se z polypropylenu, který se používá ve farmacii – neobsahuje ftaláty, změkčovadla a další toxické látky. Je vysoce odolná proti tvorbě plísní, v klidu ji můžete dát do myčky nebo do mikrovlnky. Nás si získala právě svým lidským přístupem. Jde svým zákazníkům totiž opravdu naproti víc, než je u jiných značek běžně k vidění. Výrobce si zakládá na tom, aby vám vaše Zdravá lahev či Zdravá sváča sloužila opravdu co nejdéle a co nejefektivněji, a ještě jste se u toho dobře bavili. Proto je ke Zdravé lahvi k dispozici i široké spektrum náhradních samostatných dílů.

Další vlastnosti Objem 0,5 l. Materiál Polypropylen (plast využívající se ve farmacii). Váha 150 g. Průměr 75 mm. Země původu vyrobeno v Česku. Výška 185 mm. . . . . .